جنگیری مادرم2

جهت سفارش تبلیغات با شماره در تماس باشید (ماهانه تنها....... تومان با بازدهی عالی)

ثبت تبلیغات لینکی در سایت تنها با ...... تومان در ماه

سلام نگار هستم.

داستانمو براتون تعریف کردم که از کجا آشنا شدم با اجنه و الان میخوام یکی دیگه از داستانامو تعریف کنم.

من با خودم قرار گذاشته بودم دیگه سمت این چیزا نرم و توجهی بهشون نکنم اما وقتی تو همچین خانواده ای زندگی میکنی به هیچ وجه نمیشه ازشون دور موند.

مادرم مدام مجبور بود بخاطر کارایی که براش میکردن یه چیز با ارزش مثل طلا یا گوسفند قربونی بده و اونا رو وسط باغ پشت خونمون میذاشت تا بیان و بردارن،جای خیلی ترسناکی بود،در طول روز هیچ سگی اونجا نبود ولی شبا مدام صدای پارس سگ از داخلش میومد.

این کارا و داستانا ادامه داشت،هربار که مادرم ازشون استفاده میکرد و گاهی تسخیر میشد بدنش به شدت ضعیف میشد و خروج جن از بدنش مثله زایمان بود با این تفاوت که هیچ خونی ازش دفع نمیشد بلکه یه مایع سفید رنگ خارج میشد که هیچکی جز من نمیتونست اونو ببینه و من بی اطلاع بودم تا اینکه یک شب که داشت خارج میشد و وقتی دیدم گفتم خاله این مایع رو تمیز کنید فرش رو نجس کرد،همه روی زمینو نگاه کردن ولی چیزی ندیدن و مادرم بهم گفت چیزی که دیدم خروج جن بوده.

همه تعجب کرده بودن که چرا من فقط میتونم ببینم و مادرم گفت قراره بعد اون جنهاش به من ارث برسن.

خیلی ترسیدم و دوست نداشتم راه مادرمو ادامه بدم و میخواستم دور باشم از این چیزا.

دو سالی گذشت و سختیای مادرم بیشتر شد و خیلی جسمش ضعیف شده بود و تصمیم گرفت همه چیزو کنار بذاره و گذاشت و دیگه دعانویسی و جن گیری نکرد.

اما با کنار گذاشتن کاراش مشکلات من حل نشد،خونمونو عوض کردیم و به شهر دیگه ای رفتیم و از همون بدو ورود از اون خونه نفرت داشتم،یه ساختمون خیلی قدیمی که اطرافش پر از درخت بود و با اینکه ساختمونای دیگه هم اطراف خونمون بود اما انگار همه جا خالیه و اون منطقه به شدت ساکت بود،یکی دو شب از اینکه اومده بودیم به اون خونه گذشته بود،به هیچ وجه نمیتونستم داخل اتاقم بخوابم و شدیدا میترسیدم،اتاقم انتهایی ترین اتاق خونه بود و رو به باغ و دوتا اتاق دیگه کنار هم در یه قسمت دیگه از خونه بودن.

بروز ترین سایت جن

مشخصات

• منبع: http://jenhetam.rozblog.com/post/707
  • کلمات کلیدی: مادرم ,خونه ,میشد ,خیلی ,اینکه ,خارج میشد
  • در صورتی که این صفحه دارای محتوای مجرمانه است یا درخواست حذف آن را دارید لطفا گزارش دهید.

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

عکس آقای خامنه ای

آخرین جستجو ها

برای ورود به کانال الگرام ما کلیک کنید